השכרת רכב בלונדון – האם זה מומלץ?

%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%a8%d7%9b%d7%91-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9fהאם השכרת רכב בלונדון היא בחירה נכונה לטיול מוצלח?

לטוס ללונדון זה מונח רחב. יש מי שמסוגלים לבלות בלונדון כל חייהם בלי שום צורך לצאת מגבולותיה של העיר, יש מי שדווקא רואים בלונדון תחנת מעבר לטיול במקומות נוספים בממלכה המאוחדת. בכל מקרה, כל מקרה מבקש לקבל החלטות שונות, בהתאם לצרכים של המטיילים. השכרת רכב בלונדון יכולה להיות בחירה נכונה שתשנה את הטיול מקצה לקצה והיא יכולה להיות בחירה מוצלחת פחות. אנחנו כאן כדי לתת לכם טיפים ולעזור לכם לבחור נכון.

להשכיר רכב בלונדון זו לא בעיה

נתחיל בכך שלונדון מלאה באינספור חברות המציעות השכרת רכב בלונדון, באנגליה ובאירופה כולה, במחירים משתנים. קחו בחשבון כי נכון לכתיבת שורות אלו, המצב בעולם לא פשוט כל כך. אנחנו עדיין לא יודעים מה יקרה עם משבר הסחורות שנובע כתוצאה מההשלכות הגלובאליות של מגיפת הקורונה ובשל המלחמה בין רוסיה לאוקראינה, לה אנחנו עדיין לא רואים את הסוף. כך שבמחיר הדלק עולה בכל העולם, מה שבאופן טבעי הופך את הבחירה של השכרת רכב בלונדון לבחירה שתעלה סכום מסוים של כסף. בנוסף, האינפלציה עושה את שלה, המחירים עולים בכל העולם, כך שגם בממלכה המאוחדת אפשר לראות את ההשלכות של התופעה על האזרח הפרטי. זה לא אומר שלא כדאי להשכיר רכב בלונדון בכלל, אלא שיש לקחת את הנתונים בחשבון כדי לבחור נכון.

איפה אפשר להשכיר רכב בלונדון

כמו שאמרנו, לונדון מלאה בחברות המאפשרות השכרת רכבים בלונדון ולבריטניה כולה. אתם יכולים לבחור להשכיר את הרכב בשדה התעופה ואתם יכולים לבחור באופציה של השכרת רכב במרכז לונדון או באחת השכונות הקרובות למקום בו תשהו לאורך הטיול. קחו בחשבון כי במרכז העיר חניה חינם. את האוטו יש להשאיר בחניונים הרשמיים בלבד. ישנם מלונות שמציעים חניה בחינם אבל מדובר על מקרים בודדים ולא תופעה שכיחה במיוחד. בפרוורי העיר אפשר למצוא בקלות רבה יותר מקומות חניה פנויים וחינמיים, אבל גם שם חשוב לבחון את השילוט היטב, אתם לא רוצים לקבל קנס חלילה בלי לשים לב. בנוסף, בשעות העומס תיאלצו לשלם אגרה על הנסיעה בתוך העיר. גובה האגרה משתנה וצמוד למדד, כך שכדאי לבדוק את הפרטים באתר האינטרנט של עיריית לונדון. מה שכן, ישנן חברות להשכרת רכבים שלוקחות את תשלום האגרה עליהן, כחלק מהשירות שאלו מציעות ללקוח. וודאו את הפרטים ושימו לב על מה אתם חותמים. אם במקרה בחרתם חברה שלא מציעה את השירות הזה, החובות על אגרה שלא שולמה עלולים להיות גבוהים בהחלט.

מה כדאי לדעת על השכרת רכב בלונדון אל מחוץ לעיר

יש מי שטסים עם כל המשפחה, מי שלא רוצים לבזבז את הזמן על תחבורה ציבורית בניסיון להגיע אל הכפרים ועיירות שמחוץ ללונדון. במקרה הזה, השכרת רכב בלונדון היא בהחלט הבחירה הנכונה. כאשר אתם משכירים רכב אתם אדונים על הטיול שלכם. לא תהיו חייבים להתחשב במערך התחבורה הציבורית בניסיון להגיע מנקודה לנקודה, תוכלו לעצור בכל נקודה לאורך השדות רחבי הידיים של אזורי הספאר ועוד. בדרך כלל, יום השכרה של רכב, כמעט בכל החברות, מתחיל בחמש מאות שקלים לערך, בלי להכניס לחישוב את מחיר הדלק, עליו תשלמו בעצמכם כמובן. כאמור, אם אתם בוחרים לטייל מחוץ לעיר, מדובר על בחירה מצויינת, אבל עליכם לשקול את הפרטים בכובד ראש כדי לקבל החלטה נכונה.

תוכלו למצוא שורה של פתרונות תחבורה מלבד השכרת רכבים בלונדון

במידה ואתם בוחרים להישאר בתוך העיר, היינו ממליצים לכם לא לבחור דווקא באופציה של השכרת רכב בלונדון. דעו כי גם למי שסובלים ממוגבלות פיזית קיימים פתרונות המציעים תחבורה ציבורית נגישה. בין היתר, תוכלו לבחור לנסוע במוניות בלונדון, באוטובוס או במטרו שנחשב ליעיל ונוח במיוחד. בתוך העיר תגלו כי הפקקים עלולים להיות גדולים במיוחד וכי במקומות רבים לא מתאפשרת כלל כניסה של כלי רכב. בכל זאת, כמו במקרים אחרים, התשובה לשאלה האם נכון להשכיר רכבים בלונדון, היא תשובה עליה כל מטייל צריך לענות בהתאם לצרכיו בטיול שלו.

אם אתם בוחרים להשכיר רכב בלונדון, קחו בחשבון את זמן ההמתנה

במידה ואתם בוחרים להשכיר רכב בלונדון, קחו בחשבון כי לעיתים תהליך ההשכרה לוקח זמן. אתם תידרשו להראות את הרישיון הבינלאומי שלכם המקנה לכם את הרשות לנהוג בחוץ לארץ, תידרשו לחתום על שורה של טפסים ולשלם. כך שאם אתם בוחרים להשכיר רכב, הקפידו להקדיש לפעולה הזו את הזמן הדרוש לה בטיול.

תמיד נכון לקבל החלטות על השכרת רכב בלונדון עוד לפני הטיול

ראשית, חשוב להדגיש כי עליכם להביא את הרישיון הבין לאומי שלכם. עוד טיפ חשוב, אל תשכחו, באנגליה נוהגים בצד שמאל, כך שזה הזמן להתחיל לתרגל נסיעה בכיוון ההפוך. אחרון, תמיד כדאי לבחור את החברה להשכרת רכבים עוד בארץ. כך תהיו בטוחים כי אתם בוחרים את חבילת השירות המשלמת ביותר, בלי להיות בלחץ מיותר.

סיורים בעברית בלונדון