טיסות ללונדון – איזה חברות תעופה טסות ומה המחיר של טיסה

%d7%98%d7%99%d7%a1%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9fטיסות ללונדון ומידע על שדות התעופה של לונדון

המטייל הישראלי לא רגיל לכך, אבל דעו כי סביב לונדון תוכלו למצוא ארבעה שדות תעופה מרכזיים, כאשר ישנם עוד מספר שדות תעופה קטנים יותר וכאלו המשמשים בעיקר אנשי עסקים שמגיעים בטיסות פרטיות. טיסות ללונדון הן הרבה פעמים לא רק ללונדון. אנחנו כאן, נמנה את שדות התעופה הללו, את המידע החשוב על כל אחד מהם וכמובן, את הדרכים הנוכחות ביותר שיאפשרו לכם להגיע מנמלי התעופה אל מרכז העיר לונדון ולכל יעד אחר בבריטניה.

כמה מילים על בחירה מוצלחת של טיסות בלונדון

טיסות ללונדון יש במגוון רחב של מחירים. מטבע הדברים, הנטיה הטבעית, בייחוד משום שמדובר על טיסה לא מאוד ארוכה, לנסוע בטיסה הזולה ביותרו המשתלמת. אבל, זכרו, דווקא בחברות שאינן מוכרות, אתם עתידים למצוא ברגע האמת שורה של סעיפים אליהם לא הייתה לכם הכנה מראש. במקרים מסוימים זו יכולה להיות הנחיה שאסור להעלות מזוודות למטוס, במקום אחר תגלו כי עליכם לשלם כדי לשבת לצד החברים שלכם לנסיעה. בכל אופן, זה כמובן לא נורא והרבה פעמים אפשר להסתדר גם במקרים יותר מורכבים. אבל, תמיד טוב לדעת ולהבין את הפרטים של הנסיעה שלכם, לפני היציאה אל הדרך.

שדות התעופה השונים של לונדון, איך תבחרו טיסות בצורה נכונה

לפני שנדבר בהרחבה על שדות התעופה של לונדון, חשוב לנו להגיד כי בחירה של טיסות ללונדון, היא בחירה גם של נמל התעופה בו אתם עומדים לנחות. משום שכמו שניתן להבין, אנחנו לא מדברים על שדה תעופה אחד וגם לא שניים, במידה ואתם בוחרים להזמין מונית בסיוע של בית המלון בו תשהו או אם תכננתם הסעה אחרת, הקפידו לציין את שם נמל התעופה בו אתם עתידים לנחות.

הית’רו – שדה התעופה הגדול לטיסות בלונדון

מערבית לעיר, במרחק שנחשב קצר יחסית, ממוקם שדה התעופה של הית’רו, שהוא אחד מנמלי התעופה הגדולים ביותר בעולם. בנמל התעופה של הית’רו תמצאו חמישה טרמינלים, בניהם טרמינל המוקדש כולו לחברת התעופה הבריטית, בריטיש אירוויז. אם אתם בוחרים לטוס עם חברת התעופה הישראלית, אל על, שימו לב, בדרך כלל הטיסה תנחת בטרמינל ארבע בשדה התעופה.
הית’רו הוא שדה תעופה גדול ובייחוד כזה שהדיוטי פרי שלו עשיר במיוחד במיני חנויות של חברות מפורסמות מכל רחבי העולם, מידע שיהיה חיוני עבורכם בדרך חזרה לישראל. אבל, הדבר הטוב ביותר לגבי נמל התעופה הית’רו הוא שנמל התעופה סמוך לרכבת התחתית של לונדון, למעשה, זה שדה התעופה היחיד ממנו אפשר להגיע ישר אל מרכז העיר של לונדון. כמובן, היתרון בא לידי ביטוי אם אתם נוחתים בשעת הפעילות של הרכבת. במידה ואתם נוחתים בין חצות לחמש בבוקר, בשעה בה הרכבת לא נוסעת, תוכלו לקחת מונית ספיישל. ההמלצה שלנו היא כמובן, להזמין מונית מראש ולא להמתין בשדה התעופה. הסיבה היא התור הארוך של התיירים שיחפשו מונית ביחד אתכם ויאלצו אתכם להמתין זמן רב בדרך כשאתם וודאי עייפים ומותשים. אם תרצו, בדרך כלל, למרבית המלונות בעיר, יש שירות שמאפשר להזמין מונית לשדה התעופה ישירות אל בית המלון.

שדה התעופה של גטוויק לטיסות בלונדון

המרחק בין גטוויק ללונדון, דומה למרחק בין שדה התעופה לוד לתל אביב. הנמל נחשב חדש ביחס לשדות התעופה האחרים של העיר, הוא נחשב גם יחסית נוח להתמצאות.
משדה התעופה גטוויק יש לכם כמה דרכים להגיע ללונדון. הראשונה, הזולה והארוכה, היא באמצעות האוטובוס. לוקח לו בערך שעה להגיע מהשדה למרכז לונדון, אבל המחיר שווה את זה. אגב, גם כאן יש לכם את האפשרות לבחור. חברת האוטובוסים EasyBus נחשבת בתור החברה שמפעילה את קו האוטובוס המהיר יותר לעיר, האורך כשעה ולא שעתיים, כמו במקרה של קווי האוטובוס המתחרים.
אם תעדיפו לשלם יותר, קיימת האפשרות לקחת את הרכבת המהירה למרכז העיר, דרכה תגיעו בתוך שלושים דקות, אבל גם תשלמו בהתאם. התשלום יהיה בערך 18 פאונד לאדם, מה שהוא, נכון להיום 70 שקלים לכרטיס. תמיד אפשר לקחת מונית כמובן, גם כאן היינו ממליצים להזמין את המונית מראש ולא ברגע הנחיתה.

שדה התעופה סטנסטד לטיסות בלונדון

שדה התעופה הזה הוא במרחק די גדול ממרכז לונדון, אנחנו מדברים על מרחק של מעל שישים קילומטר, המרחק בין תל אביב לחיפה פחות או יותר. מטבע הדברים, גם הנסיעה משדה התעופה הזה למרכז לונדון יכולה להיות ארוכה. אם תרצו ‘לתרגם’ את המרחק לישראל, נסו להיזכר בפעם האחרונה בה נסעתם ברכב הפרטי מתל אביב לחיפה או חדרה. מצד אחד, הטיסות לסטנסטד נחשבות זולות, אבל לא בטוח שזה המקום שכדאי לכם לבחור לנחות בו, וודאי אם הזמן שלכם בלונדון קצר. משדה התעופה הזה, כמו משדות התעופה הנוספים בעיר, קיימת אופציה לקחת את הרכבת המהירה ולהגיע למרכז לונדון בתוך ארבעים דקות בערך, אבל זה כמובן עולה כסף, כאשר אתם בוחרים את כרטיס הטיסה, בררו מה האופציה המשתלמת ביותר בהתחשב בנתונים הללו. אגב, תוכלו להוזיל את מחיר הנסיעה בחצי כמעט, אם תבררו על כרטיסי נסיעה מראש, כך שבהחלט שווה לעשות מחקר.
עוד דבר חשוב, טיסות לואו קוסט רבות עוברות בשדה התעופה הזה, זו גם אחת הסיבות לכך שהטיסה נחשבת זולה באופן יחסי. אם אתם עוברים בלונדון בדרך ליעד אחר בעולם, היינו בהחלט ממליצים לקחת את הרכבת המהירה ולבלות במרכז לונדון לפני שתמשיכו הלאה בדרך.

שדה התעופה לוטון לטיסות בלונדון

בשנים האחרונות חברת אל על מפעילה קו המגיע לשדה התעופה הזה, כך שבהחלט יכול להיות שתמצאו את עצמכם מגיעים לשדה התעופה לוטון. הוא שדה התעופה הממוקם במרחק קטן מזה של סטנסטד אבל, במרחק גדול יותר משל נמלי התעופה האחרים אותם הזכרנו כאן. היתרון של שדה התעופה הזה הוא משום שהוא די קטן משך הליך הכניסה למדינה בו הוא קצר מאוד ויכול לחסוך זמן רב לעומת השדות האחרים והגדולים יותר
בשדה התעופה הזה תוכלו לבחור לקחת את הרכבת המהירה למרכז לונדון אבל היקרה בהחלט, את קו הרכבת הארצית, שמחיר הנסיעה בה נמוך במיוחד מנסיעה ברכבת המהירה, את האוטובוס שנוסע כשעה וחצי עד למרכז העיר או פשוט, לקחת מונית ספיישל, יקרה, אבל נוחה בהחלט שתקח אתכם לעיר בתוך כשעה.
בכל אופן, לא משנה באיזו אופציה תבחרו, כאשר אתם מזמינים כרטיסים ללונדון, שימו לב שאתם בטוחים היכן אתם עומדים לנחות.

מוזיאונים מומלצים בלונדון לשנת 2022

לונדון היא אחת מהערים עמוסות ההיסטוריה, תרבות ואומנות הגדולות באירופה ובעולם בכלל. שלל המוזיאונים בעיר מספקים הצצה נהדרת לשפע התכנים והמיצגים הזמינים בעיר, לתרבות וההיסטוריה הבריטית, היסטוריה של תרבויות נוספות שבריטניה באה איתן במגע ואפילו ההיסטוריה של הטבע. כל מטייל יכול להתרשם מהמוזיאונים המגוונים,
העצומים והמפוארים בעיר

קרא עוד »
סיורים בעברית בלונדון