חנויות אוכל כשרות והמדריך לבית חבד בלונדון

%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%9b%d7%a9%d7%a8-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9fאוכל כשר, סופרמרקטים ובתי חב”ד בלונדון

מי שמעוניינים לשמור על כשרות בלונדון ולא רוצים לרוץ ממסעדה אחת לאחרת ולתכנן את כל הטיול על פי מסעדה מסוימת, גם אתם יכולים למצוא אוכל מעולה ולרכוש אותו בשורה של חנויות ייעודיות לשם כך. היתרון של מי שמטיילים בלונדון ומנסים לשמור על כשרות הוא שבעיר מתגוררת קהילה יהודית גדולה וותיקה, המונה שומרי כשרות רבים. אם אתם מתלבטים איך להסתדר עם אוכל כשר בלונדון, יש לנו רשימה של מקומות שיכולים למצוא חן בעיניכם.
לא נשכח לספר לכם באותה הנשימה, כי על גבי העטיפה של כל מוצר כשר, תוכלו למצוא את האות U. זו מעידה על כך שהמוצר אושר על ידי הרבנות הראשית באירופה והוא מותר באכילה. אגב, תוכלו למצוא מוצרים רבים בכל סופר, לא בהיכרח בכזה המיועד לאוכלוסייה שומרת כשרות. כך שתמיד שווה לבדוק.

B Kosher Golders Green חנות מכולת כשרה

ברובע המפסטד מתגוררת קהילה יהודית גדולה ולה חנות מכולת בה תמצאו שורה של מוצרים כשרים לא רק מאירופה אלא גם מישראל. החנות פתוחה כל יום, גם במוצאי שבת. שעות הפתיחה במהלך ימי השבוע הוא מהשעה שבע בבוקר ועד חצות. בימי שישי שעת הסגירה היא בשש בערב. במוצאי שבת שעות הפתיחה של החנות מוכתבות על ידי שעת יציאת השבת, כך שכדאי לבדוק.
כתובת: 121-123 Golders Green Rd, London NW11 8HR, בריטניה

Kosher Kingdom אוכל כשר

אנחנו נשארים באותו הרובע, גם בחנות הזו תמצאו אוכל כשר המותאם לקהל שומרי הכשרות. רבים מעידים על כך שהסופר גדול, נוח לקניות ואסתטי. כך שתוכלו לקבל במקום שירות מעולה ולרכוש כל מה שתרצו. שימו לב כי החנות נחשבת מעט יקרה, אבל לפעמים, בשביל שקט נפשי, כדאי לפנות דווקא לשם. פתוח מראשון עד חמישי בין השעה שבע בבוקר לחצות. בימי שישי סוגרים בשש. בשבתות המקום סגור.
כתובת: 7 Russell Parade, Golders Green Rd, London NW11 9NN, בריטניה

TAPUACH אוכל כשר באיסוף פיזי ואונליין

לחנות הזו כמה יתרונות: הראשונה, היא ממוקמת מחוץ לרובע המפסטד. לא רחוק מאוד, אבל אם אתם לא רוצים ללכת הרבה ואתם בסביבה, זו אופציה מעולה. דבר שני, אם אתם רוצים להזמין באונליין תוכלו לעשות זאת בקלות דרך אתר האינטרנט. פתוח בין השעות שבע בבוקר עד אחת עשרה בלילה, בימי חמישי הפתיחה עד חצות.
כתובת: 108-110, 106 Brent St, London NW4 2HH, בריטניה

Hadar Kosher Supermarket אוכל כשר ושירות מעולה

המקום מוכר בעיקר בזכות השירות המעולה שהוא מספק ללקוחות. תוכלו גם להזמין אוכל במשלוח שיגיע עד פתח הבית. אגב, במקום תמצאו סושי כשר ,מאפייה ועוד דברים שתמיד טוב לנסות. פתוח כל יום מהשעה שבע בבוקר ועד עשר בלילה. בימי חמישי הפתיחה עד חצות. ביום שישי סוגרים בשעה שש בערב.
כתובת: 301-303 Hale Ln, Edgware HA8 7AX, בריטניה

B Kosher חנות כשרה קטנה ומצויינת

צריכים כמה מצרכים ולהמשיך בדרככם? זה המקום. חנות קטנה וכזו שתאפשר לכם למצוא כל מה שאתם צריכים בקלות. פתוח משבע בבוקר בכל יום.
כתובת: 3 Glengall Rd, Broadfields Ave, Edgware HA8 8TD, בריטניה

בתי חב”ד בלונדון

אין מי שלא מכיר את הרשת של בתי חבד הפרוסה בכל העולם. לונדון היא עיר גדולה כל כך עד שתמצאו שלושה סניפים של החסידות המיוחדת הזו. בית חבד הוא לא רק מקום בו תוכלו למצוא משהו לאכול, אלא פעמים רבות, אם תרצו, תוכלו להצטרף לסעודת שבת ולהרגיש חלק מהקהילה היהודית.
בתי החבד בעיר הם:
בית חבד של הקהילה הישראלית בגולדרס גרין לונדון: מקום בו תוכלו למצוא לא מעט ישראלים שעברו ללונדון לכמה שנים ומצאו בבית חבד חיי קהילה ותרבות יהודים. תוכלו להצטרף במקום לסעודת שבת במידה ותרצו בכך. כדאי להסתכל באתר האינטרנט של המקום.
כתובת: 1035 Finchley Rd, London NW11 7ES, בריטניה
בית חבד וימבלדון: בית חבד הממוקם בחלק הדרומי של העיר, מדרום לתמזה. גם במקרה הזה, שווה להציץ באתר האינטרנט וליצור כשר דרך הפייסבוק במידה ותרצו לאכול ארוחות שבת במקום.
כתובת: 42 St George’s Rd, London SW19 4ED, בריטניה
בית חבד סטמפורד, סניף לובביץ’ ראשי: בית חבד הגדול ביותר והוותיק בחבורה. תמצאו שם לא רק הזדמנות לאכול ארוחת שבת, אלא תגלו כי המקום הוא אבן שואבת לחיי תרבות יהודיים. כך שגם אנשים טובים תמצאו שם בשפע.
כתובת: 107-115 Stamford Hill, London N16 5RP, בריטניה

מסעדות מומלצות בלונדון שאסור לפספס – מה יש לאכול בלונדון

המטבח הלונדוני המקומי הוא מטבח שמורכב מתערבות תרבויות מרחבי העולם, וכך גם לונדון עצמה מכילה מגוון כל כך רחב של מסעדות וסגנונות של אוכל וקולינריה. בטיול שלכם לעיר תוכלו להנות ממסעדות מישלן, אוכל אסייתי, אוכל מהיר ואפילו אוכל ישראלי למי שכבר הספיק להתגעגע לשורשים

קרא עוד »

מסעדות אסייתיות מומלצות בלונדון מסושי ועד לרמאן

חובבי המטבח האסייתי הרחוק יהנו מאוד מהביקור בלונדון, המציעה שפע של מסעדות בעלות תפריט וטבחים יפנים, סיניים, קוריאנים ועוד. כבר אמרנו שהבריטים מצטיינים בייבוא של מאכלים וכור היתוך של תרבויות, בעיקר בסצנה הקולינרית בעיר

קרא עוד »
סיורים בעברית בלונדון