דירות ברובע היהודי בלונדון

%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%a2-%d7%94%d7%99%d7%94%d7%95%d7%93%d7%99-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9fמלונות בגולדרס גרין, השכונה היהודית בלונדון

מי שמעוניינים ללון בלונדון ברובע היהודי, אנחנו שמחים להביא להם את מקומות הלינה העיקריים באזור. לא תמצאו הרבה מלונות נחשבים בחלק הזה של לונדון, בוודאי לא מלונות ארבע או חמישה כוכבים, אבל מדובר בהחלט על אופציה נעימה. בעיקר עבור שומרי הכשרות שרוצים ללון ליד נקודות בהן אפשר לאכול בלי לחשוש ועבור מי שמעוניינים להתפלל במניין ולהרגיש שהם נמצאים בתוך קהילה שומרת תורה ומצוות.
שכונת גולדרס גרין, כמו גם שכונת המפסטד מרוחקות מעט מהמרכז התיירותי של העיר אבל מספקות, במרחק נסיעה של 20-30 דק’ בתחבורה הציבורית, אופציות נהדרות של אוכל ולינה לציבור שומר הכשרות ושומר השבת.

King Solomon Hotel מלון שני כוכבים בגולדרס גרין

המלון נהדר למשפחות ולקבוצות המעוניינות לחסוך בכסף. השירות במקום די בסיסי, אבל בסך הכל, אם אתם צריכים למצוא מקום לינה נוח, סביבה יהודית ואם אתם יודעים שאת מרבית הימים תעבירו מחוץ לחדרים, אנחנו מאמינים שהשהיה במקום תתאים לכם. נכון לכתיבת שורות אלו חדר האוכל של המלון לא פתוח בכל יום, כך שכדאי להתעדכן על כך במהלך ביצוע ההזמנה.
כתובת: 155 Golders Green Rd, London NW11 9BX, בריטניה
https://www.kingsolomonhotel.com/

NOX Golders Green בית מלון שלושה כוכבים בלונדון ברובע היהודי

המלון נמצא במרחק של שבע דקות הליכה מתחנת הרכבת הקרובה, גולדס גרין. החדרים נעימים, למרות העובדה כי מדובר על חדרים קטנים באופן יחסי. בכל החדרים יש טלוויזיה חכמה, מכונת קפה ואת המתקנים שהופכים את בית המלון לכזה. בסך הכל, אמנם לא מדובר על מלון המעוצב בקפידה,אבל צוות העובדים הוא צוות נעים ואדיב ובסך הכל, מדובר על אופציה נעימה ונוחה עבור מי שמחפשים מלון ברובע היהודי.
כתובת: 146-150 Golders Green Rd, London NW11 8HE, בריטניה
https://www.noxhotels.co.uk/en/hotel-golders-green-in-golders-green/?partner=6734&utm_source=google&utm_medium=gmb&utm_campaign=web_link

Martel Guest House מלון שלושה כוכבים במיקום שקט בלונדון

אם אתם מחפשים מלון נוח, פרקטי וכזה שהמיקום שלו הוא בשכונה שקטה, מדובר על אופציה מצויינת. המבקרים טוענים כי מדובר על המלון המבוקש מבין האופציות האחרות שנידונו כאן ואנחנו רק יכולים להסכים. מכונת קפה בכל חדר, שירות אדיב ובעיקר, מדובר על נקודה שנעים לשהות בה לפרק זמן קצר. כאמור, לא מדובר על מלון יוקרה, אבל בהחלט מדובר על אלטרנטיבה מצויינת למי שרוצים לשהות בלונדון לפרק זמן קצוב.
הבונוס הגדול ביותר של המלון הוא שממול בית המלון תמצאו חניה חינם. מדובר על מציאות כמעט דמיונית בלונדון הפקוקה, כך שבהחלט יכול להיות שהלינה במקום תהיה אופציה מצויינת עבורכם במידה ואתם מגיעים עם רכב כדי להמשיך ולנסוע מחוץ לעיר.
כתובת: 27 The Ridgeway, London NW11 8QP, בריטניה
https://www.martelguesthouse.co.uk/

M-Hotels Apartments דירות נופש להשכרה ברובע היהודי

פעמים רבות ציבור שומרי הכשרות מעדיפים לרכוש מוצרים כשרים מחוץ לבית ולבשל בדירה, אם אתם שייכים לקבוצה הזו, זה המקום בשבילכם. החדרים נוחים, לא גדולים מאוד, אבל ביחס ללונדון הם בהחלט נחשבים גדולים מספיק. הבניין נמצא בלב הגולדרס גרין, מה שהוא כמובן יתרון. אם אתם מתכננים להישאר לשבת בלונדון ואם אתם מחפשים מענה מתאים למשפחה, כנראה שזו האופציה בה כדאי לכם לבחור.
כתובת: 25 The Ridgeway, London NW11 8TD, בריטניה
https://www.m-hotelsapartments.co.uk/

סיורים בעברית בלונדון