המרת מטבע בלונדון – איפה אפשר להמהיר פאונדים

%d7%94%d7%9e%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9fטסים ללונדון? כמה פרטים על המרת מטבע בלונדון

רגע לפני שאתם יוצאים לשדה כמה נקודות חשובות לגבי אופן התשלום בממלכה המאוחדת, כדי שלא תסתבכו לנו…

ידעתם? המרת מטבע בלונדון היא לא המרת השקל באירו

באנגליה מאז ומעולם המטבע הרשמי במדינה היה הלירה שטרלינג (פאונד), גם כשהיא הייתה חלק מהאיחוד האירופאי הממשל הבריטי שמר על המטבע שלו, שהיה לאורך מרבית השנים חזק יותר מהיורו.

מה היחס בין ליט”ש לשקל? תלוי איפה אתם ממירים מטבע בלונדון

נכון לכתיבת שורות אלו, ליט”ש היא פחות מארבעה שקלים ישראלים. אנחנו מדגישים כי הנתונים הללו נכונים נכון לכתיבת שורות אלו משום שתמיד יש תנודות בערך המטבע ומדובר על נתון שכדאי לבדוק אותו לפני הטיסה שלכם. אם בכל זאת נשארו אצלכם דולרים מטיול אחר או אירו, ואתם מעוניינים לנצל אותם ולהמיר אותם ללירה שטרלינג אנחנו ממליצים לבדוק את זה לעומק, יכול להיות שיהיה פה הפסד לא קטן על המרה כפולה.

איפה מומלץ לבצע המרת מטבע בלונדון

אז אנחנו חייבים להגיד כאן כי הבחירה הנכונה תלויה בכמה גורמים. קודם כל, ההמלצה שלנו, תמיד, היא לא לבצע המרת מטבע בלונדון, אלא לבחון את האפשרות להמיר את הכסף בו תרצו להשתמש, כבר בארץ. הסיבה לכך היא שבדרך כלל, לפני הטיול, יש יותר זמן לבחון את האפשרויות השונות ולבחור במקום בו שער ההמרה יהיה המשתלם ביותר. בדרך כלל, בישראל, בנק הדואר מציע שער המרה הוגן למטבעות חוץ, אבל תמיד שווה לבדוק את זה.
אם תבחרו להמיר את המטבע בלונדון, אנחנו נמליץ לכם בחום לנסות ולא להמיר מטבע בנמל התעופה או במלון. בדרך כלל, מדובר על המקומות בהם שער החליפין יהיה גבוה במיוחד. ברחבי לונדון, בייחוד במרכז העיר, תמצאו עשרות חנויות Change בהן אפשר למצוא שערי חליפין משתלמים יותר. בדרך כלל אין בעיה להמיר שקל ישראלי בכל מקום ברחבי העיר, אבל אם אתם רוצים ללכת על הצד הבטוח, יכול להיות שכדאי להחזיק אירו או דולר בכיס, למקרה חירום.

המרת מטבע בלונדון אפשר לעשות גם באשראי

אנחנו חיים בעידן בו אפשר לשלם על שירותים רבים באשראי. אבל, קחו בחשבון כי בדרך כלל המרת מטבע באופן הזה תגרור עמלות עם ביצוע העיסקה, בררו טרום הטיסה עם חברת האשראי שלכם קודם כל שההמרה שתתבצע היא מפאונדים לשקלים ולא תעבור המרה כפולה באמצע למטבע אחר, דבר שני בדקו מה גובה עמלת ההמרה שיש לכם. בבדיקה מוקדמת של הנושא אפשר לחסוך הרבה כסף. כך או כך תמיד כדאי להגיע עם כסף מזומן בכיס, שיהיה ליתר בטחון.

מסעדות מומלצות בלונדון שאסור לפספס – מה יש לאכול בלונדון

המטבח הלונדוני המקומי הוא מטבח שמורכב מתערבות תרבויות מרחבי העולם, וכך גם לונדון עצמה מכילה מגוון כל כך רחב של מסעדות וסגנונות של אוכל וקולינריה. בטיול שלכם לעיר תוכלו להנות ממסעדות מישלן, אוכל אסייתי, אוכל מהיר ואפילו אוכל ישראלי למי שכבר הספיק להתגעגע לשורשים

קרא עוד »
סיורים בעברית בלונדון