לונדון למשפחות – איך מתכננים חופשה בלונדון עם כל המשפחה

%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%95%d7%aaלונדון למשפחות, כל המידע שיעזור לכם לתכנון החופשה המושלמת

לונדון היא אחד המטרופולינים הגדולים באירופה, מלאה באינספור מקומות בילוי, מוזיאונים, אטרקציות, חנויות משוגעות ועוד. לונדון היא יעד מעולה לקבוצות שונות של תיירים. צעירים, מבוגרים, זוגות ויחידים ימצאו בקלות מה לעשות בעיר לאורך הביקור. העיר היא, כמובן, גם יעד נפלא למשפחות. אם אתם מעוניינים לבקר בלונדון ולא בטוחים איך לתכנן את הטיול בהתאם לצרכים של הילדים, יש לנו כמה טיפים ורעיונות בשבילכם.

בשביל לתכנן טיול בלונדון למשפחות, תוכלו לקבל באתר עוד אינפורמציה

לונדון היא עיר שאפשר למצוא בה אינספור אטרקציות, מוזיאונים, נקודות תצפית וחנויות אליהן אפשר ללכת ביחד עם הילדים. קודם כל, היינו ממליצים לכם לקרוא את מאמרי המידע שלנו על לונדון. המאמרים מחולקים לנושאים שונים ובכל אחת מהקטגוריות תוכלו למצוא יעדים נפלאים לילדים. בין אם ברשימה הארוכה על מוזיאונים הפתוחים חינם לקהל הרחב ובין אם תבחנו את הרשימה של השווקים, החנויות או המסעדות בלונדון. כדאי לקחת דף ועיפרון ולבחור, מבין שלל האפשרויות, את היעדים שיתאימו לבני המשפחה שלכם במיוחד. כך תהיה לכם רשימה מלאה בהמלצות, מהן תוכלו ליצור את לוח הזמנים של הטיול שלכם בצורה הטובה ביותר.

חשוב לא פחות, כדי לתכנן ביקור בלונדון למשפחות, להכיר מקרוב את הנפשות הפועלות

כאשר מדברים על לונדון למשפחות, אנחנו צריכים לזכור שיש סוגים שונים של משפחות. יש בכל משפחה את הילדים הגדולים יותר, את הצעירים, את הבנות לעומת הבנים, לפעמים, כשמדברים על לונדון למשפחות, מדברים על קבוצה גדולה יותר הכוללת את סבא וסבתא או דודים מבוגרים. לכן, ההמלצה שלנו היא קודם כל לחשוב בצורה ממוקדת על כל אחד מהמשתתפים בטיול. נסו לבנות כל יום כך שיתאים לכמה שיותר מבני המשפחה. כלומר, אם יש יעד שיכול להתאים לבן הצעיר שאוהב מאוד את הספרים של הארי פוטר, נסו לאזן אחר כך עם פעילות שתתאים למתבגרת שדווקא רוצה לערוך קניות בעיר.
בשווקים למשל וברחובות הראשיים של העיר, תוכלו גם להתפצל, כך שכל אחד מהילדים יקבל את תשומת הלב לדברים שמעניינים אותו.

סמנו מראש את המקומות בהם תשבו לאכול, ותבינו כיצד לנהל כל יום בטיול מבחינת מזון

אין משהו שיוצר יותר מתח ואנטגוניזם מתחושת רעב. לילדים שלנו, מי כמוכם יודע את זה, יש פתיל קצר. כך שחשוב לשים לב, בזמן שאתם מתכננים את הטיול, להקפיד ולקבוע זמנים קבועים המיועדים להפסקת אוכל. גם במקרה הזה, עשינו לכם חיים קלים וערכנו מספר מאמרים המרכזים את המסעדות ודוכני האוכל הטובים בעיר. האמינו לנו, יותר חשוב לעשות הפסקת צהריים טובה מאשר לראות עוד יעד נחשק ככל שיהיה.

כמה טיפים בשבילכם על התנהלות כספית בזמן הטיול המשפחתי

לונדון נחשבת ליעד יחסית יקר, אבל אל דאגה. בעיר תוכלו למצוא אינספור מוזיאונים הפתוחים חינם לקהל הרחב. אנחנו לא מדברים על מוזיאונים ‘משעממים’ וכאלו שהילדים לא ימצאו בהם עניין. אנחנו מדברים על הבריטיש מוזיאון, על מוזיאון הטבע, מוזאון המדע ועוד. יעדים מדהימים, אליהם תוכלו להיכנס עם הילדים בחינם. בנוסף, גם במקומות בהם יש לשלם על כניסה, תוכלו למצוא לא מעט מה לעשות עם הילדים מחוץ למתחם. למשל, תוכלו לבחור, במקום לבקר בתוך ארמון בקינגהם, לצפות עם הילדים בחילופי המשמר הנערכים בשעות הבוקר. האמינו לנו, מדובר על חוויה בלתי נשכחת לילדים הרואים בפעם הראשונה חיילים בריטים, לבושים אדום וכובע צמר ארוך, נשבעים להגן על המלכה אליזבת’. אם מעניין אתכם לשמוע עוד על האזור תוכלו גם להצטרף אלינו לסיור “תה עם המלכה”.
בנוסף, אם אתם מעוניינים להיעזר בתחבורה הציבורית, מה שהוא אך טבעי למשפחות בהן הילדים לא יכולים ללכת שעות ארוכות ברגל ללא מאמץ, תוכלו לרכוש עבור הילדים כרטיסי אויסטר ולהטעין בהם עלות נסיעה מוזלת עבור לגילאים 11-15. אחרי שרכשתם את הכרטיס תזכרו האוטובוסים הציבוריים בלונדון הם בני שתי קומות ונסיעה בקומה השנייה בעלות כרטיס תחבורה ציבורית תהיה אטרקציה מופלאה לילדים זמן חשוב של מנוחה לרגליים.
אטרקציה לילדים יכולה להיות גם ביקור בשוק עמוס מבקרים, ברחוב אוקספורד או בארוחת פיקניק בהייד פארק. כך שמדובר על שורה ארוכה של מקומות בהם תוכלו לבלות עם הילדים בלי לשלם הרבה כסף, לעיתים, אם תבחרו לא לרכוש דבר בחנויות, תוכלו ליהנות עם הילדים בלי לשלם דבר.

אילו בגדים להביא לטיול משפחתי בלונדון

אנגליה קרה יותר, את זה כולנו יודעים. לילדים קר יותר בדרך כלל, וודאי מאשר לנו המבוגרים. אל תשכחו להביא הרבה בגדים חמים גם אם אתם מטיילים בסתיו או באביב. זה נכון, בקיץ יכול להיות חם, אפילו מאוד. אבל לא מן הנמנע כי ירד עליכם גשם של קיץ במהלך הטיול ברחובות העיר. כך שתמיד כדאי להביא פריט לבוש נוסף, רק ליתר ביטחון.

לונדון למשפחות עם תינוקות רכים

מי שמגיעים לעיר עם עגלה, אל דאגה. העיר מלאה במקומות אליהם אפשר להיכנס עם עגלות ובכלל, הלונדונים מסבירי פנים למשפחות צעירות. כך שלא תתקשו להתנייד ממקום למקום מלווים בעגלה. זה נכון שהכניסה לטיוב יכולה להיות מאתגרת במישור הזה, אבל דעו כי בדרך כלל, אין בעיה לעלות לאוטובוס ציבורי עם עגלה ובמוניות רבות תמצאו תא מטען גדול דיו עבור העגלה שלכם.

אם אתם רוצים ליהנות מהטיול, קחו את הזמן, לונדון למשפחות זו חוויה אחרת

אתם יכולים לעשות רשימה ארוכה של יעדים אליהם אתם מעוניינים להגיע, אתם יכולים להכין את הילדים ואתם יכולים לארוז מזוודות בפריטים חיוניים, אבל בסוף, יש גורמים בטיול שלא נמצאים בשליטה שלכם. אחד הדברים המדהימים בטיול עם ילדים הוא שהם רואים את העולם בצורה שונה לחלוטין מאיתנו, המבוגרים. הרבה פעמים, מה שאנחנו כבר לא רואים, עבור הילדים שלנו הוא פלא גדול. הצבע של הפחים, הלבוש של השוטרים, האופן בו נראים הבניינים או החנויות, כל דבר יכול להסעיר את הדמיון של הילדים שלנו, המגיעים לעיר זרה, אולי לראשונה בחייהם. אם אתם רוצים ליהנות מהטיול באמת, תנו לילדים שלכם את ההזדמנות לחוות את העיר, בעיניים שלהם. תופתעו לגלות כי דווקא ברגעים הקטנים, להם לא הייתם יכולים להיערך מראש, נוצרים הזכרונות הטובים ביותר. אנחנו חיים בעידן מלא הסחות דעת, רבים מאיתנו צריכים לעמוד בשורה ארוכה מאוד של משימות במקום העבודה. כאן יש לכם הזדמנות ליהנות עם הילדים שלכם, להכיר אותם לעומק, אל תפספסו את ההזדמנות הזו, היא יקרה מפז.

לונדון למשפחות, זה לתכנן את ימי הטיול בצורה חכמה

כאמור, לונדון היא עיר גדולה. בדרך כלל, טיול משפחות הוא לא טיול למיטיבי לכת. לכן, שימו לב וקבעו את הפעילויות השונות לאורך היום בהתאם לאזור בו אתם נמצאים. היינו ממליצים לכם לסמן את היעדים בהם הייתם מעוניינים לבקר על גבי מפה, באפליקציה של גוגל או כל אפליקציה אחרת, כך תוכלו לדעת, בכל רגע נתון, כמה עוד נשאר לכם ללכת.
אם אתם לא יודעים לאן אתם מעוניינים ללכת, יש לנו מאמרים רבים שיעזרו לכם לבחור. אטרקציות לילדים, מוזיאונים בלונדון, מסעדות בלונדון, שווקים בלונדון ואזורי קניות, על הכל תוכלו לקרוא במאמרים שלנו ברחבי האתר.

מועדונים בלונדון לאן אפשר לצעת בלילה – המסיבות השוות בלונדון

לא סתם אומרים על הצעירים בלונדון שהם יודעים איך לבלות. לונדון היא עיר צעירה וחיה וקיימים בה שלל מועדונים לכל הגילאים! בואו וגלו את חיי הלילה בין שלל הופעות חיות, מסיבות עד השעות הקטנות ואווירה לונדונית בועטת

קרא עוד »
סיורים בעברית בלונדון