מזג אוויר בלונדון – מתי לטוס ללונדון ומה ללבוש בלונדון

%d7%9e%d7%96%d7%92-%d7%94%d7%90%d7%95%d7%95%d7%99%d7%a8-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9fמזג אוויר בלונדון

לונדון היא עיר פשוט מדהימה, אין מי שלא מתאהב בעיר הססגונית והמיוחדת הזו. העיר מלאה באינספור אטרקציות, מופעי תרבות, מוזיאונים, גנים ופארקים, מסעדות מדהימות ושווקים מטורפים לאורך כל השנה. לכל עונה בשנה יש את הקסם שלה, בכל תקופה יש דברים אחרים אותם ניתן לעשות וחוויות אחרות שאפשר לצבור. אם אתם רוצים לשמוע קצת על מזג האוויר בלונדון ולהבין איך לתכנן את הטיול בצורה הטובה ביותר, אנחנו כאן עם כל המידע שיעזור לכם להכריע.

כמה טיפים למטיילים בלונדון על מזג אוויר בעיר

כמו שכולנו יודעים זאת היטב, בכל עונה עלולות להיות הפתעות. אם אתם רוצים להיות בטוחים ולדעת מה לארוז לטיול, תמיד טוב לבדוק את מזג האוויר מראש. טיפ נוסף הוא לבחור את הבגדים המתאימים לטיול כך שיתאימו לא רק למזג האוויר בחוץ, אלא גם למתרחש בפנים. כלומר, בחודשי הקיץ גם אם בחוץ חם, עלול להיות די קריר בפנים ולהיפך. לעיתים, דווקא בשיא החורף, אתם תמצאו את עצמכם עם מעיל כבד מדי בתוך מוזיאון חם וצפוף. תמיד טוב לבוא עם בגדים שיאפשרו לכם לנוע בקלילות יחסית ובעיקר, להרגיש בנוח במצבים שונים.
נקודה אחרונה לסיום, לונדון הרבה יותר מעוננת, כך שגם בקיץ עלול לרדת גשם קל. היו ערוכים לכך ופשוט אל תצאו מהבית בלי מטריה.

מזג אוויר בלונדון בסתיו

הסתיו אהוב בעיקר על אלו שלא אוהבים לטוס בשיא חודשי הקיץ, כאשר אלפי תיירים ממלאים את רחובות העיר. הסתיו בלונדון הוא לא קר מאוד, עדיין, וודאי לא בהשוואה לחורף הלונדוני, אבל הימים מתחילים להפוך קצרים יותר, השלכת עושה את שלה והטמפרטורות יורדות. אם אתם בוחרים לצאת ללונדון באוקטובר או נובמבר, קחו בחשבון כי לעיתים, במידה והטמפרטורה צונחת בחדות, אתם עלולים להיות עדים אפילו לשלג הראשון של השנה בעיר. מה גם שלקראת סוף הסתיו, הגשם יורד בתכיפות והרוחות מתגברות. זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מלונדון, אלא כדאי להתאים את הטיול לתנאים המשתנים.

מזג אוויר בלונדון בחורף

אנחנו לא נעמיד פנים, החורף בלונדון קר, מלא רוחות וגשם. הטמפרטורות בלילה יורדות במידה משמעותית וזו לא תקופה טובה לטיול בחוץ. אבל, אם אתם בכל זאת רוצים להגיע בשבועות שסביב חג המולד ותחילת השנה החדשה, מה שאנחנו לחלוטין יכולים להזדהות איתו, פשוט הקפידו לבוא בלבוש מתאים וחם. אגב, זה לא אומר שבהיכרח יהיה שלג, ימי השלג בלונדון לא רבים במיוחד, אבל החורף בכל זאת, עלול להיות סוער.

מזג אוויר בלונדון באביב

בתחילת האביב, בחודש פברואר ומרץ, עדיין לא בהיכרח נראה שינוי דרמטי. הימים יתארכו וודאי והפריחה תתחיל, אבל האמת היא כי אביב כמו שצריך תוכלו לראות בעיקר באפריל. האביב בלונדון מקסים. מזג האוויר לא חם מאוד, הימים מתחילים להתארך ובפארקים אפשר לראות את הפריחה המרהיבה מתחילה להרים ראש. אביב בלונדון הוא הזדמנות נפלאה לטיול מקסים בעיר.

מזג אוויר בלונדון בקיץ

היינו רוצים להגיד לכם שהקיץ בלונדון נפלא. מזג האוויר החם, הימים הארוכים והשמש הטובה שלא תמיד יוצאת מבין העננים, ממלאת את הרחובות באור נפלא. אבל, שימו לב, בשנים האחרונות, עם השינויים במזג האוויר, אנחנו רואים גלי חום יוצאי דופן באירופה. השנה, נמדדו טמפרטורות של ארבעים מעלות סלציוס בעיר הבירה. העובדה כי האנגלים פשוט לא ערוכים למזג אוויר כזה, הופכת את הביקור בעיר בתקופה הזו של השנה לחוויה לא מוצלחת במיוחד. כך שהיינו בהחלט ממליצים על טיול בחודשי הקיץ, אבל שימו לב והקפידו לעקוב אחרי התחזית.

סיורים בעברית בלונדון