בתי קפה וארוחות בוקר מפנקות בלונדון

%d7%91%d7%aa%d7%99-%d7%a7%d7%a4%d7%94-%d7%95%d7%90%d7%a8%d7%95%d7%97%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%95%d7%a7%d7%a8-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%9fבתי קפה בלונדון

הבריטים מוכרים בכל העולם בשעת התה ובארוחת הארבע המפורסמת שלהם. אבל לאורך כל היום ניתן להנות ממאות מבתי הקפה הפזורים בלונדון, יש לנו כמה המלצות שאתם חייבים לבדוק. אנחנו חייבים להגיד, באותה הנשימה, הבריטים לא מצטיינים בהכנת קפה, וודאי לא באופן בו אנחנו רגילים אליו בישראל, אבל בכל זאת ריכזנו לכם פה כמה מקומות שיצליחו למלא את החשק למשקה האהוב. ואיך אפשר בלי משהו טעים ליד, גם זה קיים פה ובשפע!

Origin Coffee רשת בתי קפה עם בית קליה ייחודי

בניגוד למה שאמרנו קודם, דווקא במקרה הזה אנחנו מדברים על רשת בתי קפה עם קפה איכותי ובטעם נפלא. הסניפים של הרשת ממוקמים, האחד בספריית לונדון, השני בשכונת שורדיץ” המתחדשת והשלישי, מדרום לתמזה, בין הקשתות של מסילת הרכבת העוברת מעל. המקום לא יקר במיוחד והקפה מעולה. מדובר ממש על מוקד עליה לרגל לחובבים של קפה טוב ואיכותי.

Ozone Coffee Roasters בית קפה בלונדון בשכונת שורדיץ’

עוד בית קפה נפלא בשכונה המפורסמת, הפעם, בסמוך לתחנת המטרו Old Street. המיוחד במקום הזה הוא שהם מתייחסים להכנת הקפה כאילו היה זה ניסוי כימי. אם אתם בעלי רוח הרפתקנית במיוחד, נסו לשאול את הצוות על סוגים מיוחדים של קפה ואתם אפילו יכולים לבחור לרכוש את המוצרים שהמקום מציע, להכנה של קפה ביתי טוב ואיכותי.

Host Café בית קפה בלונדון שלא ראיתם כמותו בשום מקום

אנחנו לא מדברים על בית הקפה הזה בגלל טיב הקפה המוגש במקום, אלא רק בכלל המיקום המטורף של בית הקפה הזה. אנחנו למעשה מדברים על בית קפה שממוקם ממש בתוך כנסיה. כן, בין הספספלים של הכנסיה, לצד המזבח, תמצאו פשוט בית קפה לכל דבר ועניין. בית הקפה נמצא בצומת שבין רחוב Cannon Street ובין Queen Victoria Street.

Minnow בית קפה בלונדון בדרום העיר

בית הקפה הזה לא נמצא באחת הנקודות המרכזיות בעיר, אבל האמת היא כי שווה להשקיע ולהגיע למקום, פשוט בגלל הקפה המעולה,האוכל הנפלא והשיק של המקום. הכינו את המצלמות, מדובר על בית קפה בו תמצאו שלל תמונות לאינסטגרם.

Monmouth Coffee Company רשת בתי קפה בלונדון

רשת בתי קפה לונדונים בהם תמצאו קפה בקליה איכותית. כמו בכל רשת, גם כאן, לא מדובר על משהו יוצא דופן, כמו פשוט קפה טוב אותו אפשר למצוא בכל אחד מהסניפים של הרשת. כך שאם אתם מוצאים את עצמכם משוטטים ברחובות של לונדון וכמהים לקפה טוב באמת, פשוט שלפו טלפון וחפשו את הסניף הקרוב אליכם.

Flat White בית קפה בסוהו של לונדון

לבית הקפה הזה קהל מעריצים שמגיע, מכל העולם, רק כדי לטעום את קציפת החלב השונה במידה מזו המוכרת לנו בקפוצ’ינו הקלאסי. כן, אנחנו יודעים שזה ישמע מוגזם, הרי מדובר על קפה, אבל מה איכפת לכם לנסות? האמינו לנו, לא תתאכזבו. אגב, הקינוחים והמאפים נפלאים, זה בכל מקרה.

GAIL’s Bakery רשת בתי קפה בלונדון ומאפה לצידם

הסניף הפופולארי ביותר של הרשת נמצא בשכונת נוטינג היל אבל, תוכלו למצוא סניפים נוספים באתרים מרכזיים בעיר לונדון. מדובר על בית קפה חמוד שהעיקר בו, הם המאפים המפורסמים והמקוריים, אל דאגה אתם תריחו שאתם מתקרבים… מדובר על מקום מושלם לארוחת בוקר בעיר!

Ergon Deli בית קפה בלונדון שמביא את הרוח הים תיכונית

מעדניה יוונית בשכונת מייפייר המוכרת חומרי גלם יוונים אותנטים.המסעדה מציעה תפריט עשיר של ארוחות בוקר ובראנץ’ שיכניסו את הטברנה והרוח הים תיכונית לבוקר הלונדוני שלכם. המסעדה שייכת לרשת Ergon היוונית, שבשנת 2021 נכנסה למדריך המסעדות הרשמי של מישלן!

סיורים בעברית בלונדון